Ruffoni (Італія)

В наш час мідний посуд часто ставлять у будинках, як прикрасу  інтер'єру. Але ж, крім привабливого зовнішнього вигляду, мідь має ряд переваг: вона екологічно чиста, не виділяє шкідливих речовин, довговічна, має антибактеріальні властивості, що дозволяє приготовленим продуктам довше не псуватися. Нагріваючись швидко і рівномірно, мідний посуд дає можливість готувати зручно і якісно, оскільки, завдяки високій теплопровідності, процес приготування значно скорочується, продукти не пригорають і зберігають поживні властивості.

Тому посуд з міді переживає сьогодні друге народження. Його із задоволенням використовують і вдома, і в елітних ресторанах. Одним з найвідоміших виробників мідного посуду є компанія Ruffoni.

Вироби бренду Ruffoni з'явилися на ринку ще 50 років тому. З самого початку виробник зробив акцент на високій якості продукції. Уміло поєднуючи старовинні традиції і сучасні технології, використовуючи унікальну ручну роботу, компанія стала швидко розвиватися і вийшла у лідери в своєму сегменті ринку.

Сьогодні італійська компанія Ruffoni — провідне підприємство з виробництва мідного посуду. Для виготовлення вишуканого посуду використовується високоякісна мідь. Досвідчені італійські майстри вручну здійснюють кування  і полірування посуду. А щоб чиста мідь не контактувала з деякими продуктами, всередині її покривають тонким шаром олова. Товщина стінок і дна визначається індивідуально, залежно від призначення посуду. Зручний і практичний посуд доповнено литими ручками з латуні. Завдяки своїй високій якості, продукція компанії завоювала популярність у всьому світі.

Нещодавно компанією була представлена лімітована колекція кухонного посуду OPUS PRIMA. Відполірована до дзеркального блиску внутрішня поверхня з нержавіючої сталі робить посуд особливо ошатним і святковим. Кришки каструль, сковорідок, воків, сотейників прикрашені натюрмортами з овочів, відлитими із бронзи і покритими сріблом.

Мідний посуд Ruffoni  надається для будь-яких видів плит. Сотейники, сковорідки, каструлі різних розмірів, набори посуду, ложки, форми для випічки, банки для сипких продуктів з герметичними кришками — цей та інший мідний посуд Ви можете придбати на сайті або в салонах Posud:meister.

Відчуйте, як приємно варити з допомогою якісного посуду!  А гостей і рідних нагодувати смачною і корисною їжею!

Ruffoni (Італія)