Про компанію

Створюючи назва нашого бренду, ми вирішили відштовхнутися від німецького слова КОНЦЕРТМЕЙСТЕР. Якщо Ви подивитеся в тлумачному словнику або вікіпедії, то дізнаєтеся, що Концертмейстер (від нім. Konzertmeister) — керівник в симфонічному або іншому оркестрі аналогічного складу, зазвичай найбільш досвідчений або обдарований.
 
Як назвати талановитого і досвідченого керівника в світі посуду?- Звичайно ПОСУДМЕЙСТЕР!

Переваги

Більше 20 років на ринку кухонного та столового посуду (1994 рік заснування р. в Київ) наші фахівці дбайливо і відповідально вибирають для Вас кращі з кращих у безкрайньому світі посудних брендів. Регулярно відвідуючи провідні посудні виставки Європи, Америки та Азії, а також фабрики партнерів-виробників по всьому світу, ми навчилися розбиратися в тонкощах виробничих технологій, і це допомогло нам зібрати під брендом Posud:meister унікальні продукти зі всього світу. А прямі контракти дають нам можливість запропонувати також унікальну ціну.

Досвід

Наші консультанти мають великий досвід роботи з брендами, представленими в салонах та інтернет-магазині www.posudmeister.ua. І з задоволенням, відповівши на Ваші питання, допоможуть здійснити правильний вибір при покупці в Posud:meister.

Працюємо по всій Україні

Завдяки інтернет-магазину www.posudmeister.ua стати володарем унікальною по красі і якості посуду та кухонних предметів може кожен мешканець України.
 
Досить зазначити потрібний Вам товар, вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати, і найближчим часом будь-який виріб з каталогу нашого магазину буде доставлено на Вашу адресу кур'єром Posud:meister або провідною службою кур'єрської доставки України.

Новини

Зверніть увагу

Столові прибори 6/24 фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 4824

3469 грн.

Ваза 85см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 18315

3998 грн.

Акція

Фондю 19,5см/2л, сталь 18/10 фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 21058

2889 грн.