Zassenhaus (Німеччина)

Німецька фірма ZASSENHAUS заснована в 1867 році. Особливу популярність і всесвітню популярність їй принесли прекрасні ручні кавомолки та подрібнювачі перцю і солі. Також компанія є лідером на ринку кухонних виробів з натурального дерева, тому що завжди стежить за співвідношенням ціни і якості.

Пластик

Професійні обробні дошки, зроблені в Німеччині, виготовляються з поліетилену високої щільності (PE-500), тому дуже тверді і міцні. Всі обробні дошки гігієнічні, мають антибактеріальні властивості, не вбирають запахи, не впливають на гостроту ножів, а так само оберігають від ковзання.

Дерево

Колекція обробних дощок ZASSENHAUS - чарівність природи. Відкрийте для себе широкий асортимент кухонних і столових приладів з дерев'яною колекції ZASSENHAUS. Всі обробні дошки ZASSENHAUS з різних порід дерева, вони обробляються з великою ретельністю. Дерево натуральний матеріал, так що кожен виріб за кольором і текстурою є завжди унікальним. Обробні дошки ZASSENHAUS (Zassenhaus) з дерева акації. Деревина акації має дуже приємним запахом, довго зберігається у виробах. Вона має високу твердість, міцність і стійкість проти гниття. Обробні дошки ZASSENHAUS (Zassenhaus) з бука. Найбільш цілісна деревина надає продукції неповторний вигляд, завдяки яскравим кольорам. Обробні дошки з натурального бука є кращими на ринку і приносять величезне задоволення у використанні.

Рекомендації

Будь-яка господиня знає, що обробна дошка - це один з найбільш часто використовуваних кухонних аксесуарів. Використовуйте найбільші дошки для оброблення та відбивання м'яса, середні для нарізки овочів і фруктів, а дошки поменше підійдуть для нарізування зелені або хліба.
Zassenhaus (Німеччина)