Nachtmann (Німеччина)

Nachtmann. Made in Germany

У першій половині ХІХ століття в Німеччині склодув Міхаель Нахтман (Michаel Nachtmann) засновує виробництво скляного і кришталевого посуду. За понад півторастолітню історію компанія змінила кілька власників і пройшла шлях від невеликого склодувного виробництва до великого світового виробника кришталю. Елегантність та дизайнерські інновації за доступною ціною - ось як у двох словах можна охарактеризувати сьогодні цю марку.

Фабрика працює з двома видами матеріалів: кришталь і високотехнологічний безсвинцевий кришталь CRYSTALYN. Кришталеві та скляні вироби Nachtmann поєднують в собі функціональний німецький дизайн і виняткову німецьку якість. Недарма вони користуються попитом у всьому світі, а найбільші світові універмаги з гордістю виставляють вази, свічники і келихи з Німеччини на полицях своїх магазинів. Високотехнологічне виробництво посуду і предметів інтер'єру Nachtmann становить гідну конкуренцію іншим європейським виробникам. Досить сказати, що сьогодні в Європі, яка по праву вважається законодавцем модних тенденцій і трендів, майже не залишилося заводів і фабрик, що випускають посуд і предмети з кришталю. Такі підприємства можна порахувати  на  пальцях . І нехай покупців не бентежить велика кількість кришталевих брендів на сьогоднішньому ринку - всі вони випускаються на трьох - чотирьох заводах у Європі. 

На цьому тлі виробництво Nachtmann займає особливе положення: встигаючи випускати продукцію для відомих брендів, таких як Armani Casa, Villeroy&Boch, Lenox, Hermes і багатьох інших, компанія не забуває розвивати свою власну марку "NACHTMANN".  Кожен  рік Nachtmann випускає кілька нових колекцій посуду і предметів декору. Розвиваючи свою власну школу молодих дизайнерів, які запрошуються для роботи над новими колекціями з усього світу, Nachtmann створює нову, свіжу хвилю і, по суті, є трендсеттерами в мистецтві декору скляних предметів для дому. За останні роки Nachtmann  випустив серію ваз і келихів, які розробили молоді дизайнери школи, і ці предмети стали світовими бестселерами. В каталозі Nachtmann сотні фантастичних за своєю красою предметів з кришталю і скла.  Вази та інші предмети Nachtmann прикрашають інтер'єри відомих політиків, бізнесменів і світових кінозірок. Довіра до продукції Nachtmann підкріплена бездоганною німецькою якістю. Створюючи келихи і аксесуари з кришталю, компанія дбає, насамперед, про бездоганне дотримання  якості виробництва, про чистоту сировини, а також про те, щоб використовувані технології не завдавали шкоди природі.

Історія компанії в цифрах:

1834 - рік заснування компанії F. X. Nachtmann.

1900 -  Компанію Нахтманна придбаває Захарій Франк і переводить штаб-квартиру в місто Нойшадт-на-Вальднаабе, де дотепер й працює підприємство Nachtmann.

1945 - йде відновлення зруйнованих під час війни приміщень і налагоджується виробництво свинцевого кришталю в Нойштадті і Рідльхютті.

1983 - початок будівництва третього заводу компанії Nachtmann – високотехнологічного підприємства в Вайдені.

1990 - Компанія Nachtmann придбаває фабрику з виробництва скляного посуду SPIEGELAU.

1995  - F. X. Nachtmann Crystal AG набуває частку компанії Rosenthal AG в амбергській кришталевій фабриці. Аж до 1997 року Nachtmann володіє приблизно 90% акцій фабрики.

2001 - Виробництво Nachtmann успішно проходить сертифікацію за стандартами екологічної безпеки DIN ISO 14001.

2004 - 17 вересня Riedel Glas набуває 100% акцій Nachtmann Crystal AG.

Posud:meister ексклюзивно представляє продукцію Nachtmann в Україні й пишається тим, що має можливість запропонувати своїм покупцям вироби такої бездоганної якості.

 

 

Зверніть увагу

Новинка

Столові прибори 6/24 фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 101002689

4998 грн.

Новинка

Лампа "Артишок бурштиновий" 390мл, скло фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 101001614

2398 грн.

Бестселер

Набір склянок для віскі 348мл (4 шт.) фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 101001363

765 грн.