Подарунковий сертифікат

 

Приємно отримувати подарунки, а ще приємніше їх дарувати! Як часто виникає питання: "А що саме подарувати?"

Подарунковий сертифікат мережі салонів "Posud:meister" - це гарний, оригінальний, корисний і приємний подарунок на весілля, ювілей, новосілля, для Ваших друзів, коханих, колег і партнерів.

Подарунковий сертифікат може бути використаний у будь-якому з наших салонів і в інтернет-магазині. Власник подарункового сертифіката може вибрати будь-який товар на зазначену в ньому суму.

Ви замовляєте на нашому сайті подарунковий сертифікат, наш кур'єр привозить Вам оригінально оформлений фірмовий пакет Posud:meister. В ньому, у фірмовому конверті, буде лежати сертифікат у вигляді листівки, на якій спеціальним штампом буде вказана сума номіналу подарункового сертифіката.

Для того, щоб придбати подарунковий сертифікат, досить внести бажану суму Вашого подарунка: сертифікат може бути оформлений на будь-яку суму від 200 гривень через інтернет-магазин,  або  Ви можете під'їхати в один з наших салонів.

Оплатіть будь-яку суму від 200 гривень, заповніть просту форму, зробіть замовлення  - і  Ваш подарунок уже прямує до Вас

Важливий момент:

  • При покупці подарункового сертифіката діють клієнтські дисконтні картки.
  • Подарунковий сертифікат діє 1 рік з моменту його придбання.
  • Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню, обміну та грошовому відшкодуванню.

Детальніше

Презентація подарункового сертифіката

до 3000 грн

від 3000 грн

 

Новини