Yaxell (Японія)

Компанія Yaxell - відомий на міжнародному ринку японський виробник чудових ножів і кухонних аксесуарів зі сталі. Уже саме походження компанії говорить про те, що якості продукції приділяється величезна увага, і це дійсно так, це саме те, за що так цінують товари від Yaxell покупці.

Ім'я майстра як гарантія якості

Бездоганна якість і прості форми є основними рисами продукції японської фірми. Колись ці принципи були закладені засновником компанії, а сьогодні їх підтримує і розвиває директор Ямада Такесі. Він говорить про те, що для його компанії як для виробника основна цінність - це визнання клієнтів і їх щире бажання і навіть пристрасть купувати ножі виключно бренду Yaxell. Компанія дорожить думкою своїх шанувальників і працює, спираючись їх побажання і потреби.
 
 
Вправні майстри, які володіють знаннями, які були передані майстрами давніх часів і досконало знають техніку роботи з сучасними технологіями, роблять кожен ніж вручну. Їм не байдуже те, що виходить з їх рук, вони відповідають за кожен виріб своїм власним ім'ям. Ріжучий край леза ножа полірується бездоганно не тільки завдяки винятковим матеріалами для заточки, але і на основі інтуїції майстра, чутливості його досвідчених рук, його вміння чути і бачити, як реагує найтонша сталь на його дію. Примітно, що таке особисте ставлення до кожного ножа немов передається споживачам. Багато з них відзначають, що рука звикає до клинку і коли через деякий час користування ним ніж береться в руку, то він видається не інструментом, а продовженням долоні.

Зріднитися зі сталлю

Ножі настільки вивірені за вагою і ергономіці, що їх можна без втоми використовувати цілий день, максимально використовуючи функціонал, насолоджуючись при цьому його робочої естетикою. Взагалі, японські товари, і ножі Yaxell зокрема, відразу підкорюють своїм дизайном і незрозумілою красою, яка не вимагає якогось художнього оформлення, і при цьому вписуються в будь-який інтер'єр і дизайн і ніколи не виглядають в ньому чужорідними. Напевно, це і є здатність задовольняти потреби навіть найвимогливіших клієнтів, для яких важливо отримувати задоволення від роботи, щоб кожен день, від години до години, був багатими на добрі емоції і допомогу в діяльності; на красу і безпеку; зручність і бездоганну якість нарізки.
Yaxell (Японія)

Зверніть увагу