Pomme pidou (Бельгія)

Підстава бренду Pomme pidou починається з сімейної історії.

Більше 10 років тому Кароліна з чоловіком відпочивали на екзотичному острові. В одному крихітному магазині, серед сувенірів, вони побачили статуетку цікавої форми і барвистою забарвлення. Яскраві кольори дивували і були по-справжньому привабливими. Знайомство з унікальною технікою кольорового друку на кераміці настільки надихнуло Кароліну, що це послужило стимулом для створення власного бренду. Так в 2006 році з'явилася бельгійська марка Pomme pidou.

Першим творінням Кароліни, яка є художнім дизайнером бренду, став «чарівний принц-жаба» Фредді із золотою короною. Щороку сімейство Pomme pidou поповнюється новим тваринам. Колекція дуже різноманітна: такса Тед, англійські бульдоги Макс і Френчі Джек, чарівний бегемот Іполита, датський пес Жюль, коні Купер і Лаки, кішки Майя і Дороті, дельфін твіст, жабеня Томмі, курча Мері, крокодил Артур і багато інших.

Крім барвистих скарбничок, підставок для окулярів і баночок для печива - є відносно стримана чорно-біла колекція Studio Design. У дизайні Pomme pidou постійно експериментують з кольором, стилем, формою. Всі декоративні елементи виробів розписані тільки вручну. Це 100% handmade. Компанія стежить за якістю продукції, що випускається. Їхні вироби виконані бездоганно.

Pomme pidou - це оригінальні предмети для інтер'єру, які викликають приємні емоції і посмішки!