Ballarini (Італія)

Ballarini - світовий експерт антипригарного посуду!

Історія Ballarini розпочалася в 1889 році, коли італійський ремісник Паоло Балларіні почав виробляти кухонне начиння з алюмінію.

Спершу всі предмети виготовляли вручну , але потім , застосувавши машини для обробляння бляхи, Паоло механізував працю .

Завдяки допомозі старшого сина Паоло - Анджело на початку ХХ століття компанія отримує друге дихання, тепер у асортименті компанії з'являються сковорідки, кавники, гастроємності та багато іншого. Надалі зусиллями всіх членів сім'ї Балларіні маленьке сімейне виробництво перетворюється у велике промислове підприємство.

У 30-ті роки каталог Ballarini налічує вже більше як 2000 позицій.

Сьогодні компанією керує п'яте покоління сімейства Балларіні. Обсяги виробництва компанії охоплюють всі світові континенти, приблизно 80% посуду, що випускається, йде на експорт. Сімейний завод Ballarini в Рівалло (Італія) випускає 12 мільйонів виробів на рік. Бренд Ballarini очолює сегмент ринку елітного посуду з антипригарним покриттям. В асортименті компанії є різні серії - від бюджетних до професійних. Якість і вартість Ballarini - це гідна відповідь сучасному ринку, на якому  повно дешевого посуду низької якості. Тема безпеки та екології сьогодні, як ніколи, актуальна. Купуючи вироби марки Ballarini,  Ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що стаєте власником якісного інноваційного продукту, який відповідає всім сучасним вимогам щодо екологічності та гігієни виробів, які контактують з харчовими продуктами.

Ballarini понад 30 років виробляє кухонний посуд з антипригарним покриттям. Набувши величезного досвіду і маючи власні розробки, лабораторії фірми випустили серію інноваційних виробів із застосуванням безпечних для здоров'я керамічних і гранітних покриттів, які є гордістю Ballarini і відкривають нову еру в лінії посуду з антипригарним покриттям - еру абсолютної безпеки і екологічності.

Чому, вибираючи посуд із антипригарним покриттям, у нас постає питання безпеки? Починаючи з 80-х років і до сьогодні, багато виробників посуду використовують тефлон як антипригарний компонент. На поверхні сковорідки, каструлі або сотейника тефлон закріплюється за допомогою PFОA - перфтороктанової кислоти, яка є найпотужнішим канцерогеном. Сучасні вимоги безпеки, які застосовуються на виробництві Ballarini, повністю виключають застосування PFОA. Ось чому, якщо говорити про безпеку антипригарного посуду, доречно згадати про посуд Ballarini.

Ми вже зазначали, що в асортименті компанії є бюджетні і преміальні вироби. У супермаркетах класу люкс можна побачити сковорідки BALLАRINI відмінної якості, виробничі характеристики яких забезпечують цим виробам достатній термін використання - це бюджетні серії посуду BALLRINI. В інтернет-магазині та салонах Posud:meister представлений посуд Ballarini серій ПРЕМІУМ і PROFESSIONAL. Важкі, литі, а не штамповані форми, з дном, що не деформується, ручки зі сплаву з малою теплопровідністю, підвищена міцність антипригарного покриття, що не боїться подряпин. Ви самі все зрозумієте, побачивши цей посуд.

Ballarini (Італія)

Зверніть увагу

Акція

Фондю 19,5см/2л, сталь 18/10 фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 21058

2889 грн.

Ваза 85см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 18315

3998 грн.

Акція  -50%

Скатертина 178х350см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 101000258

8499 грн.

4250 грн.

Teddies Кухоль №1 320мл фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 21282

958 грн.