RcR Style Prestige (Італія)

Італійська фабрика RCR Cristalleria Italiana розташована в провінції Сієни, де ще в середні століття почали займатися обробкою скла. Продукцію фабрики відрізняє висока якість, унікальний дизайн, витонченість форм. Вона є першою італійською фабрикою, яка в післявоєнні роки стала плавити кришталь.
Сьогодні компанія є провідним виробником кришталю в країні на Апеннінському півострові. Але це не заважає їй набирати популярність по всьому світу. Створення предметів для сервірування столу або для його прикраси є основою діяльності компанії вже більше сорока років.

Методи, які використовує RCR, спираються на багатовіковий досвід склодувного виробництва. Мета компанії полягає не тільки у виробництві кришталевого посуду. Майстри приділяють величезну увагу деталям. В кінці шістдесятих років минулого століття, компанія стала випускати свинцюваті кришталь з вмістом оксиду свинцю більше двадцяти відсотків.

Успіх компанії RCR полягає в тому, що вона використовує в своїй діяльності не тільки перевірені часом склодувні традиції, але і створює нові. Адже використання інноваційних методів практично завжди було основним напрямком компанії RCR Cristalleria Italiana. Серед цих методів - введення в експлуатацію електричної плавильної печі, а також першої машинизированной лінії для винних келихів.

Нова сторінка історії компанії почалася порівняно недавно - в 2008 році. Тоді почався випуск виробів з інноваційного матеріалу Люксіон. Особливість матеріалу в тому, що він володіє не тільки стандартними властивостями кришталю, такими як твердість, гра світла, блиск, але і мінімізує використання скла. У тому ж році торговий бренд Люксіон був офіційно зареєстрований.

Продукція компанії представлена ​​в більш ніж вісімдесяти країнах. Найбільш високий рівень продажів спостерігається в Англії, на Піренейському півострові, Бразилії, Індії та Росії.

Продукція RCR відрізняється тим, що її можна використовувати, як для офіційних заходів, так і для неформальних зустрічей.

Style Prestige - це вишукана і престижна колекція для споживача, який любить оточувати себе гарними предметами.

Style Prestige - це колекція, яка представляє історію і традиції компанії RCR, прикрашені вирізками і ручною обробкою відповідно зі школою майстер-склодувів.