Lampe Berger (Франція)

Lampe Berger  120 років успіху

120 років тому французький аптекар Моріс Берже винайшов революційну систему очищення та дезінфекції повітря. Він взяв за основу принцип каталітичного горіння, в процесі якого знищуються хвороботворні мікроорганізми, молекули, а також неприємні запахи. Винахід знайшов застосування в медицині для стерилізації повітря в операційних залах і лікарняних палатах. Довший час чудо-пальник продавався лише в аптеках.

Берже запатентував Лампу, і вже на початку ХХ століття в лабораторіях Lampe Berger до ізопропілового спирту, що становить основу рідини для каталітичного пальника, додавали ароматичні олії. Тепер Лампа Берже не тільки очищала повітря, але й ароматизувала його.

Франція завжди була в авангарді створення розкішних, фешенебельних речей для окраси життя. Lampe Berger стала надзвичайно популярною в артистичному богемному середовищі Парижа. Художники, поети та музиканти все частіше використовували парфумовані композиції Берже для створення неповторної атмосфери в своїх студіях, майстернях і модних салонах. Шанувальниками ламп були Пабло Пікассо і Жан Кокто. Останній за допомогою лампи видаляв запах опіуму зі своєї квартири.

Тепер Lampe Berger  не просто посуд з ароматом і пальником, - це витвір мистецтва. Над посудом та парфумерними композиціями працюють кращі художники і парфумери Франції.

Сьогодні компанія Lampe Berger Paris є найбільшим у світі виробником цього пристрою. Lampe Berger продається на всіх континентах, інтерес до неї неухильно зростає. Колекціонери з Європи, Америки, Японії полюють за новими і вінтажними посудинами Берже, адже компанія щороку випускає нові форми ламп, залучаючи до їх виготовлення такі відомі світові імена та компанії, як Лалік (Lalique), Алекс Морено (AlexMoreno), Давид Буланже (DavidBoulangé), Паскаль Морабито (PascalMorabito), Жан-Чарльз Кастельбажак (Jean-CharlesDeCastelbaljac).

Lampe Berger Paris двічі на рік випускає нові колекції парфумерних композицій і ламп.

Ми стежимо за найновішими і найактуальнішими запахами і формами та завжди готові запропонувати їх Вам.

Спосіб застосування:

  1. Налийте парфумовану композицію в Лампу, заповнивши її до половини.
  2. Вставте тканинний шнур пальника і накрийте її ковпачком на 20 хвилин.
  3. Зніміть ковпачок і запаліть керамічну частину пальника, полум'я повинно розігріти керамічний пальник через 2 хвилини.
  4. Задуйте полум'я і акуратно встановіть захист. Пальник горить білим невидимим полум'ям і поширює аромат, очищаючи і ароматизуючи повітря у вашому приміщенні.
  5. Ароматизуйте приміщення з приблизного розрахунку 1 м³ = 1 хвилина. Приблизно 20 хвилин на кімнату в 10 м².
  6. Щоб припинити дію Лампи, акуратно видаліть захист (обережно! захист може бути гарячим) і надягніть ковпачок.

Як бачите - все дуже просто.

 

 

Lampe Berger (Франція)

Зверніть увагу

Столові прибори 6/24 фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 4824

3469 грн.

Акція  -50%

Скатертина 170х250см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 101000242

6629 грн.

3315 грн.

Ваза 26см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 17539

988 грн.

Ваза 85см фото — интернет-магазин посуды Posud:Meister

Код: 18315

3998 грн.